Porcelán (19 tétel)
Porcelán
(19)
Egyéb porcelán
(14)
Francia porcelán
Hollóházi
Német porcelán
Zsolnay
Terméktípus
italos készlet
kanna, kancsó
(15)
kiöntő
váza
Készítő, márka
egyéb márka, készítő
(14)
egyéb német porcelán
hollóházi
sarreguemines
zsolnay
-1800
1800-1899
1900-1949
1970-1989
ismeretlen
(13)
antik
art deco
(17)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(11)
sérült
(12)
eredeti
(10)
(9)
borok
(19 tétel)
Keresőszó: borok
Porcelán
Wallendorf art deco boros kancsó poharakkal 276
1 Ft- ról! Hollóházi porcelán boros hordó szett 4 db kupicával, fatartóban
Antik porcelán virágos boros kancsó 539
Antik porcelán boros kancsók 510
Porcelán boros kancsók 596
Antik gránit boros kancsó 733
Antik boros kancsók 711
Antik virágos boros kancsó 318
Antik rózsás boros kancsó 258
Antik virágos boros kancsó 385
Antik virágos boros kancsó 148
Hatalmas méretű Sarreguemines majolika boros kancsó
Kukorica boros kancsó
Antik fajansz boros kancsó 99
Zsolnay : Villányi boros flaska
Antik Francia Sarreguemines porcelán boros korsó
FÉLÁRON ELADÓ!! Spanyol Porcelán BOR Kiöntő
Gyönyörű mindkét oldalán élet-jelenetes porcelán vizes vagy boros kancsó, korsó 1 literes
Antik német boros/vizes korsó Westerwald?