dalmácia (0 tétel)
derelyeszaggató
kristály pohár készlet bordó
magyar királyi
zongora terítő
abrudan
karinthy
agancsnyelű
giccs
szecessziós étkészlet
körmöczbányai
talpas asztalközép
hunyady
óherendi tányér
zsolnay tehén
túrkeve
erzsébet királyné képeslap
hungexpo
antik rézkarc
1968 100 forint
ezüst fényképtartó medál
dísz tányér
jelzett üveg
fiú kutyával
anita porcelán
kalap tartó