dohányzóasztal üveg (1 tétel)
restaurált
bárány
iskola
pogány géza
porcelán falitányér
pécs képeslap
gombos
hatalmas festmény
walter bosse
gzhel
zsolnay ritka
wallendorf balerina
szaké
békésszentandrási szőnyeg
nyáj
csonttányér
art deco tálaló
zsolnay váza búzavirág
ezüst opál
sarreguemines teás
paua
kránitz margit
ikeás
intarziás asztal
varázs