ezüst jáspis (0 tétel)
zsolnay nyaklánc
könyvesszekrény
passau
bronz kutya
lenvászon terítő
kék csíkos alföldi
fali csempe
zsolnay pompadour kávés
miramare
barbi
regulátor
mihail volkov
gránit teáskészlet
sport és testnevelés
gzhel
intarziás íróasztal
corvette
tátrai
lecoultre
szántó
gorka lívia váza
festmény erdély
zsolnay porcelán
art deco tálaló
12 személyes