fakereszt (0 tétel)
bem józsef
régi jelzett falitányér
felszabadult
nagy gólya
alföldi porcelán cukortartó
maci csomag
bécsi bronz szobor
trencsény
szovjet dísz
645
dreher mauls
ezüst 13 latos
antik irizáló bögre
régi antik gyűrű
színezett képeslap
szilágyi m
poltrona
zsolnay majompár
afgán kézi szőnyeg
rézkarc halász
textilipar
napszemüveg carrera
kicsi tányér
antik kandaló
1982 december