gerzson%20p%EF%BF%BD%EF%BF%BDl (0 tétel)
női automata
zászlók
majolika lámpa
zsolnay ritka
art deco gyűrű
art deco üveg
sterling
gobelin falikárpit
varga nándor lajos
herendi majolika
arany opál
view master
krokodilbőr táska
sokfiókos szekrény
mosdókancsó
pro patria
angol rózsás
pénzverdei
intarziás asztal
csapó
ezüst gyűrű köves
henneberg étkészlet
restaurált
simon tünde
zománcos vödör