kémcső (2 tétel)
szent istván doboz
antik medvék
hlava
ima képek
art deco sérült
kodak 620
eugene
rosenthal espresso
balatoni plexi vitorlás
puja rezső
diana hercegné
komód restaurált
monet karkötő
piros köves ezüst ékszer
szalámis villa
dovbysh
ibolya mintás csésze
levél csipesz
kék sárkány
1963 kártyanaptár
calder
gyalogságiásó
pilipár
ezüst 13 latos