karácsonyi díszek (3 tétel)
Lejárat: 6 nap 11 óra0 licit
2.501 HUF
2.501 HUF
2.500 HUF
7.04 USD
Lejárat: 6 nap 0 óra0 licit
1.201 HUF
1.201 HUF
1.200 HUF
3.38 USD
Eladva: 2024. márc. 01. 07:330 licit
herendi keksztartó
mohács
nespresso
csiszolt váza
kahla porcelán
zománc medál
üvegszekrény
bencze lilla
forgószék bőr
gránit alma
kék angol porcelán
hollóházi lámpa
the north face
tömör ezüst
bakonybél
balaton rézkarc
aranyozott ezüst fülbevaló
england
szász endre grafika
szivaros
t varga
5 pengő 1944
neobarokk karosszék
hanuka
fésülködő tükör