konyhapult (0 tétel)
piros zománcos
aranyozott zsolnay
100 pengő szálasi
vadász bútor
fali tányér
beregi
palics
berán lajos
eozin sün
vonó
hatvani perlusz gyula
mosó masa
ezüst régi gyűrű
kétsúlyos
1947 kossuth 5 ft
asztali kereszt
majolika tál
tarot kártya
hendrix
tölgyfa asztal
pipetta
fég
térdeplő
kosaras csillár
intarziás tálaló