miklós (20 tétel)
Borsos Miklós (1906-1990): Kávéházban, Ady mű rézkarc, hidegtű illusztrációja, 1961 - ritka, gyűjtői
8.500 HUF
23.86 USD
Lejárat: 6 nap 4 óra0 licit
14.000 HUF
14.000 HUF
12.000 HUF
33.69 USD
Lejárat: 6 nap 4 óra0 licit
25.000 HUF
25.000 HUF
23.000 HUF
64.57 USD
Lejárat: 4 óra 20 perc0 licit
28.000 HUF
78.61 USD
Lejárat: 6 óra 0 perc0 licit
28.000 HUF
78.61 USD
Lejárat: 4 óra 35 perc0 licit
28.000 HUF
78.61 USD
Lejárat: 2 óra 48 perc0 licit
80.000 HUF
80.000 HUF
39.999 HUF
112.29 USD
Lejárat: 2 nap 21 óra0 licit
47.000 HUF
131.95 USD
Lejárat: 4 óra 1 perc0 licit
99.999 HUF
280.74 USD
Lejárat: 6 nap 23 óra0 licit
135.000 HUF
379.00 USD
régi katonai
festmény erdő
tőzsde
pollini
katona festmény
játékfigura
csillár angyalkás
festmény párban
svájci 2 frank
cseh készlet
aranyozott kávéskészlet
bohemia kristály váza
krasznaja
herendi cubash váza
délibáb
bayonet
fritz hansen
herendi sütis
nádai
bőr irattartó
dietmar
ii erzsébet
noel o gábor
eozin sas
üvegmadár