néprajzi (1 tétel)
Lejárat: 7 nap 1 óra0 licit
29.000 HUF
81.31 USD
kümmerle
csokonai
police
art deco dohányzóasztal
berakó
rosenberger
altorjai
feszty masa
csabai pántl lászló
würtz ádám rézkarc
tortástál
moket
herendi apponyi zöld
frank frigyes
herendi viktória mintás váza
herendi keleti
zsenília
fehér herendi tál
hímzett konyhai
ausztrál
lucs
aranyozott keret
zsolnay porcelán étkészlet
bronz váza
1 forint 1879