olajzó (0 tétel)
zsolnay mokkás
milka
népi tányér
brilliáns
levesestál rózsás
topáz karkötő
építőkocka
löveg
vasszék
biedermeier komód
bögre majolika
falap
10 forint 1982
mustó jános
10 korona 1919
göldner
barcsay rézkarc
réz permetező
aranyozott csésze
tündérujjak
szent mihály
vén
fényképezőgép állvány
zorkóczy
feles pohár