polc konzol (1 tétel)
morze
istók jános
muszlin
zsolnay régi tányér
tortatartó
miniatűr kép
5 forint 1988
török jános sérült
fao
villanyszerelési
gyerekruha
fedél
gibraltár
horthy 5 pengő
üveg süteményes készlet
polc fehér
globus
máriaremete
worcester
scholtz
16 század
ima szőnyeg
gyöngynyaklánc
tojás kínáló
mikus sándor