régi lego (1 tétel)
új készlet
fantázia bankjegy
karácsonyi hógömb
wiener nostalgie
herendi vhn
kanyargó
fali réz csengő
dali rézkarc
litográfia angyal
antik kézicsomózású
gyöngyhímzéses
cseh 5 korona
autós képeslap
gyertyatartó csipesz
üveg hamuzó
hollóházi bordó
rézfigura
karácsonyfa dísz hóember
képeslap eperjes
karácsonyfadísz teáskanna
vajdahunyadvár
gáborján
zöld arany
yves laloy
lázi jános