tüziaranyozott (0 tétel)
friedrich
kerámia angyal
fotel ágy
porcelán tartó
zsolnay pipacsos bögre
1923 10000 korona
jelzett faragás
bihar
záhonyi
lóczy lajos
art deco zsebóra
teknővájó
blazsek
antik kézitükör
svájci 2 frank
szekfű
áldor jános lászló
vertel józsef
a lange söhne
ulla popken
kovács fújtató
szerencsepénz
kék fehér váza
német porcelán tányér
slingelt