vasvári wertheimer sándor (0 tétel)
alföldi narancssárga csíkos
smaragd arany karkötő
a biblia földje
kispesti porcelán kiöntő
10 peng 1936
baján ildikó
csk
rézkarc rézlemezen
zsolnay virágos leveses
zsigmond istván
magyar athletikai club
alt wien porcelán pohár
merőkanál jelzett
harmonn
arap
ón fali képek
10 peng 1929
laura biagiotti napszemüveg
lámpa bázis
ma mindent eladók
füles köretes tál
bélyeg hal
falitá¡nyá©r
gyöngy sáltű
üveg virág dísz