1883 (9 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 09. 16:14
Eladva: 2024. máj. 11. 22:04
Eladva: 2024. ápr. 18. 10:58
nógrádi
mennyezeti lámpa réz
német öv
menyasszonyi
alacsony szekrény
népköztársaság
békéscsaba
dohányzó asztal
kerámia óra
mórfejes
hollóházi mese bögre
aranyfülbevaló
bonbonier porcelán
ballagó imre
hajszárító
lánctalpas
urna váza
kenyérszeletelő
jézus kép
anton
ezüst kávés
aranyozott bross
intarziás szekrény
padló váza
20 forint 1962