2 forint 1947 (4 tétel)
pearsall
zsilinszky
nepifestett tányér
austro hungarian
sérült asztal
nivella solingen
mikulásos
miroslav klinger
tagilletmény
ujpenz
kerekes péter jános
simeon gonzales
francia talpas pohár
absztrakt virágok
ludman
topáz kövekkel
zichy tivadar
vitorlásos rézkarc
iparművészeti dísztál
moldován béla
horthy emléklap
dzurik
fém kulcstartó
piros köves ezüst ékszer
herendi viktória mintás süteményes tányér