agyagedény (4 tétel)
Erdélyi kézműves,jelzett,máz nélküli agyagedény/fokhagyma tároló,magasság:12 cm. szél.: 14 cm füllel
2.500 HUF
7.04 USD
régi vászon
magyar vizsla
pécsi lászló
ólomkatonák
cat
barokk dohányzóasztal
10 forint 1949
5 forint 1984
gömb dísz
m szűcs ilona
aquincum kacsa
régi cserép
brüsszeli
herendi címer
p kováts ferenc
pávás
zsolnay búgócsiga
part
drasche figura
régi olló
kerámia sütőforma
kulcslyuk
tourist
veterán motor
réz kopogtató