akvarell (3.701 tétel)
150.000,-
Feltöltve: Tegnap, 22:54
127.500 HUF
356.52 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 14:54
170.000 HUF
475.36 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:54
127.500 HUF
356.52 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 20:03
220.000 HUF
615.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 19:25
20.000 HUF
55.93 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 17:46
15.000 HUF
41.94 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 11:27
19.800 HUF
55.37 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 08:59
150.000 HUF
419.44 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 21:09
28.000 HUF
78.30 USD
28.000 HUF
78.30 USD
28.000 HUF
78.30 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
391.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 18:14
24.000 HUF
67.11 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 10:08
115.000 HUF
321.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 06:42
800.000 HUF
2,237.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:38
75.000 HUF
209.72 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 17:28
140.000 HUF
391.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:55
5.950 HUF
16.64 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:41
85.000 HUF
237.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 14:42
79.999 HUF
223.70 USD
49.999 HUF
139.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:31
2.100 HUF
5.87 USD
108.000 HUF
302.00 USD