antik nyak��k (0 tétel)
1 uncia
misch
10 forint 1960
antik doboz
szatócsbolt
pálinkás porcelán
öntvény szobor
19 századi
schnauzer
antik írószekreter
tea kanna
eton mintás herendi
napako
maróti
vászon zsák
fehér nyaklánc
zsolnay fülbevaló
donáth
trianon képeslap
mellszobor bronz
alsó szekrény
augsburg
vastagh
mosdó készlet
ilosvai varga istván