bárasztal (10 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:42
68.000 HUF
191.66 USD
Frissen restaurált, hibátlan, antik Art Deco debreceni Thonet felnyitható oldalú zsúrkocsi/bárasztal
119.250 HUF
336.11 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 10:08
9.400 HUF
26.49 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
55.000 HUF
155.02 USD
martinszky jános
magyarország vármegyéi és városai
jablonec
kültéri asztal
verő
gyerek szőnyeg
gendzsi
réz asztalilámpa
régi katonai
jelzett üveg
kgst
faliórák
divat magazin
üvegkészlet
kárpitos
carlsbad porcelán
első napi veret
herendi mozart
üveges fali
aquincum porcelán figura
havasigyopár
púderes szelence
balogh sándor
cserkész öv
csillár lánc