helbing (16 tétel)
hollóházi vitrin
antik ónémet
tojásfőző porcelán
márvány asztali lámpa
marc chagall
arany betű
herendi tercia étkészlet
kazula
molnár moser
korall ezüst medál
varsói szerződés
ezüst korall gyűrű
minitrains
borsos miklós rézkarc
papagáj lámpa
rerrich
dali litográfia
zsolnay fürtös györgy
mikov bicska
perzsa mintás
óra számlap
herendi apponyi leveses
mackók
angol vadász jelenetes
női antik óra