kerámia tyúk (8 tétel)
ezeréves magyarország
1986 forgalmi sor
ezüst gyűrű 62
antik szánkó
cspataj
herendi pottery
túrabot jelvény
férfi ezüst medál
goldfluss
alföldi porcelán kávés
aranyozott falióra
horgolt játék
big jim
yves rocher parfüm
osaka
gyémánt óra
réz budha
ezüst lábujjgyűrű
ovális keretben
tóth hilda
szarvasi retro lámpa
joghurt
fábri judit
metszett kristály pohár
herendi viktória mintás tálka