pethő (19 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 07. 12:32
40 HUF
0.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 30. 17:05
800 HUF
2.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 12:48
3.000 HUF
8.39 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 18:21
6.000 HUF
16.79 USD
Pethő Csilla festett mázas terrakotta kerámia figura Virágcsokros Lány jelzett 23x16cm képek szerint
9.999 HUF
27.97 USD
Pethő Sándor : Gróf Andrássy Gyula emlékezete. Halálának egyéves évfordulójára 1971 Michel Gyarmathy
10.500 HUF
29.37 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 11:37
12.900 HUF
36.09 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 11:21
20.000 HUF
55.95 USD
zsolnay tehénke
krajtsovits margit
tenisz karkötő
vászonruha
eileen gray
gyertyaív
zolnay géza
drasche hattyú
sérült kerámia
gyöngyház berakásos
hal alakú
szász endre kávéskészlet
fehér női táska
kék függöny
royal albert serena
burghardt
2 fillér 1915
herendi viktória mintás kosár
zsolnay búzavirágos bonbonier
hímzett lepedő
biatorbágy
retro locsoló
alföldi uniset
unicum fém doboz
pandás