retro t��lal�� (0 tétel)
lógó fülbevaló
dali litográfia
zsolnay terv
üveg gyümölcs
clauder
kiss nagy andrás
szecessiós
népi festmény
réz merőkanál
károly andor
galambos lány
rózsaszínű pohár
pohár szett
zsolnay eozinos váza
bányász fokos
vallásos medál
keresztény medál
asztal lámpa
poltár
porcelán falilámpa
pantalló
szalontay
kőbányai hal
sulytás
ovális keretben