szász endre tál (3 tétel)
westminster
teáskészlet alföldi
német egyenruha
intarziás íróasztal
sicura
hímzett futó
szarvas réz
nercbunda
herendi lovas
zsolnay modern
zirkelbach lászló
asztali öngyújtó
régi könyv
valentino
márványasztal
almareszelő
restaurált
gablonz
meopta
süteményes talpas
blondel képkeret
orosz díszdoboz
illés sándor
ulrich
mosógép