szöllősi (14 tétel)
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
135.02 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 10:41
45.000 HUF
126.58 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 10:41
1.990 HUF
5.60 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 14:03
32.000 HUF
90.01 USD
pengő fillér
fokhagyma tartó
unicum fém doboz
üveg negatív
jakovits józsef
vackor
ruszlisüveg
férfi bronz szobor
fehérarany gyűrű brill
pravda
cseh szék
retro italok
varrógép pfaff
balatoni emlék plexi vitorlás
csillagszóró
len ruha
halas kínáló
kubista szobor
lőfegyverek
málna
kolónia
kalaptűk
zsolnay kígyó
cottage
öntöttvas csillár