sz��rme bunda (0 tétel)
ferdinánd tallér
bristol porcelán
egyedi asztal
régi dob
kalocsai porcelán kávés
horgász szabadalmi rajz
lovagos
jelzett réz tál
korcsek jános
kammer volkstedt
kék piros mintás
sál stóla
középcímer
herendi lehár
szánthómária
1986 500 forint
tombak
komód restaurált
szlávik dezső
narancskalcit
földrajzi társaság könyvtára
parisi nagy
patay lászló festmény
drasche lány tállal
retro virágmintás bögre