szekrény (187 tétel)
Eladva: 2024. máj. 06. 19:06
Eladva: 2024. máj. 06. 09:01
Eladva: 2024. máj. 06. 00:07
Eladva: 2024. máj. 02. 14:04
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 30. 16:34
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
Eladva: 2024. ápr. 25. 22:45
Nagy táláló és kis táláló szekrény neo barokk ebédlő
Neo barokk találószekrény
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
csont miniatúra
lambertz
10 literes
hecsedli mintás kávés
nagytétény
bécsi bross
újság 1971
mézi
coca cola üvegpohár
gorjunov
szovjet szobor
extázis
pin up kártya
gremlin
húsz pengő 1944
ezüst mokkás kanál
karácsonyfadísz kék
szent istván arany
barna magyaros
szenteltvíztartó üveg
olasz kard
muránói kék üveg
női irha kabát
cseh 5 korona
lepkéi