Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
téka (45 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 25. 10:39
300 HUF
0.84 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 19:59
420 HUF
1.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 20:50
420 HUF
1.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 20:10
1.200 HUF
3.36 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 20:04
1.350 HUF
3.78 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 09:11
1.500 HUF
4.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 10:52
1.990 HUF
5.58 USD
Feltöltve: 2023. jún. 25. 08:27
1.999 HUF
5.60 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 04:26
1.999 HUF
5.60 USD
Feltöltve: 2023. jún. 25. 08:16
1.999 HUF
5.60 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. jún. 26. 12:10
9.000 HUF
25.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 23:53
8.340 HUF
23.38 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 12:34
15.000 HUF
42.05 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 12:35
15.990 HUF
44.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 21:48
18.000 HUF
50.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 07:44
19.800 HUF
55.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
63.07 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:49
25.000 HUF
70.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 16:43
25.000 HUF
70.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 14:57
26.000 HUF
72.88 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 17:49
39.000 HUF
109.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 15:19
40.000 HUF
112.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 10:28
79.990 HUF
224.22 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.31 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:48
115.000 HUF
322.35 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között