teodolit (10 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 20. 11:16
35.000 HUF
98.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 22:45
27.000 HUF
76.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 19:38
170.000 HUF
478.71 USD
Antik földmérő eszköz szintező teodolit theodolite szerszám geodéta műszer dobozában 20. század 8480
97.000 HUF
273.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 18:26
120.000 HUF
337.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 20:50
197.000 HUF
554.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:10
43.000 HUF
121.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 06:30
59.000 HUF
166.14 USD
forgó mécsestartó
képes kerámia
régi iskola
rádióújság
gál imre
parádi pöttyös
vígszínház
mosonyi mária
szarvasi falikar
alföldi porcelán nárciszos
crna
gyűjtés
retro játék autó
vörösréz edények
vietnam dong
gyapjúsapka
litográfia angyal
1974 március
orakisérő
ferrari piros
ágyneműtartós kanapé
kopt kereszt
hollóházi bordó
gyertyaizzó
arany lemezelt