tepl��nszky (0 tétel)
gyémánt arany brill fülbevaló
hertay mária rézkarc
austro hungarian
ékszerek vegyesen
natalini
fehérarany opál
sárga kristály
durdilly
füles tortatál
régiségek könyv
üveg ékszer szett
1992 1000 d
lemez dedikált
5 korona replika
faragott lakk
sérült asztal
rispal
koller éva
service
herendi viktória mintás kiöntő
ezüst medál modernista
sz kárpáty magda
belgium euro
reiszman
alföldi kék magyaros tányér