trischler (1 tétel)
aranyozott falikar
dabronaki
lemez lejátszó
intarziás kisasztal
fedák
óvár
gyógyszeres tégely
építészmérnök
varsányi
music center
selyem hálóing
matricás album
kő mozsár
klebelsberg
padlóváza hollóházi
víztartály
vályi
napszemüvegek
hímzett lepedő
csehország
nagyméretű zsebóra
375
nepáli szőnyeg
férfi napszemüveg
2 pengő 1933