vass elemér (11 tétel)
Vass Elemér (1887-1957) Párizs,litográfia mappa,1927.
12 db aláírt,számozott litográfia.
119.000 HUF
334.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 10:02
150.000 HUF
421.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:44
179.999 HUF
505.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 10:52
97.300 HUF
273.20 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 16:55
87.000 HUF
244.28 USD
menetrendi
előszobaszekrény
mackintosh
margarétás porcelán
kandaló óra
pénzes
szász endre falikép
pancza ildikó
pipere üveg
mahagóni íróasztal
herendi porcelánok
üvegpálcás
antik ezüst karperec
keskeny komód
zsolnay kék váza
sipos lászló
ázsia
karakter baba
xvi
intarziás kép
kovács lajos
zsolnay arany tollazott
fa kacsa
táskaírógép
gránit bödön