1964 érme (0 tétel)
herendi kakasos
wenger
emu
zöld alföldi
retro bőrönd
piliscsaba
arany szív
fischer kaspó
gyöngyház kép
hajas tibor
mézeskalács ütőfa
japán akvarell
bronz tigris
alföldi porcelán lapostányér
falka
gömbbúra
kórusz rézkarc
szigeti magda
retro szemüveg
régi öntöttvas
vadász kitűző
football
spray
babakád
vintage íróasztal