500 forint 1975 (0 tétel)
herendi csibe
zsolnay pillangómintás
kristály tálka
kínai karkötő
ólomüveg ablak
kapcsolat
sió
1000 forint 2000
kórusz rézkarc
hosszú ezüst nyaklánc
hollóházi lila
100 forint 1981
eduscho
reneszánsz szekrény
pixies
roxy
szeberényi
kiwi
kutya nipp
ficher
japán akvarell
pulpitus
citrom herendi
antik kék üveg
herendi könyvtámasz