ficzek (1 tétel)
20 peng
alt wien porcelán pohár
buddhista antik
kukoricafosztó
herendi viktória mintás csészealj
zeller csésze
a kisherceg
kass jános biblia
óriási kézzel festett fali tál
iskola jelvények
állítsátok meg teréz anyut
szalóky sándor csendélet
ezüst 3000 forintos
honduras bélyeg
rézkarc paraszt
blind
24 karátos aranyozott bankjegy
zsolnay t surányi
18 k arany óra
barátság érem
dán királyi porcelángyár
karra
miniatűr sárgaréz cica
balatoni nyár
500 forintosok