halas étkészlet (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 22. 18:34
117.000 HUF
330.45 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.80 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
19.840 HUF
56.04 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
21.950 HUF
62.00 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
60.000 HUF
169.46 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
42.000 HUF
118.62 USD
21.950 HUF
62.00 USD
Feltöltve: 2023. aug. 23. 15:44
16.000 HUF
45.19 USD
kitüntetés ezüst
aranyozott nyakék
arany lógós fülbevaló
szivar tartó
vászon terítő
zsoké
szépség és a szörnyeteg
art deco szekrény tálaló
svájci bicska
mária callas
hollóházi esernyős
thangka
miniatűr réz
húsvéti nyuszi
copf asztal
óra alkatrészek
gdr porcelán
ovális kép
gimes lajos
10 dollár
zsolnay szív
feszty árpád
wittmann
wagner jános
fém fali