hungexpo (7 tétel)
skoda éva
markos lajos
alkonyat
kiev fényképezőgép
lepidolit
turmixgép
cicás kép
viszkis
védőnő
érmegyűjtő
műanyag láda
vászon hímzett
zárbetét
fátyolkristály
karácsonyfadísz télapó
gyöngyös arany gyűrű
ezüst gyűrű nagyméretű
wartburg 311
boch belgium
erdélyi szőnyeg
decobex
zsolnay teás alátét
szőnyeg sérült
művészfesték
francia pénz