Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
istenség (18 tétel)
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:38
79.000 HUF
223.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 17:44
2.990 HUF
8.44 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 10:44
15.000 HUF
42.37 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
282.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 00:27
79.990 HUF
225.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:23
10.000 HUF
28.24 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 16:32
15.000 HUF
42.37 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 18:48
12.500 HUF
35.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 11:45
75.000 HUF
211.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
4.500 HUF
12.71 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 18:18
49.990 HUF
141.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 23:09
54.990 HUF
155.31 USD
Feltöltve: 2023. júl. 11. 10:16
2.999 HUF
8.47 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 10:07
49.990 HUF
141.19 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 08:57
12.000 HUF
33.89 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.