jelzett retro kerámia (81 tétel)
Retro régi jelzett mély, lapos leveses tányér GRÁNIT Kispest CS.K.GY., K.K.K. jelzés 15 db inda mint
Eladva: 2024. máj. 06. 15:04
Eladva: 2024. ápr. 15. 08:39
Eladva: 2024. ápr. 05. 09:14
Retro-pirex-virágmintás teás csészék. 7 db .Sérülésmentes állapotban./arcopal france/11 cm átmérőjűű
Eladva: 2024. ápr. 22. 11:27
Eladva: 2024. márc. 19. 16:14
Eladva: 2024. márc. 06. 13:14
Eladva: 2024. márc. 01. 17:53
Eladva: 2024. máj. 06. 13:59
Eladva: 2024. márc. 07. 20:39
Eladva: 2024. máj. 18. 17:43
matyó
biedermeier szekrény
ludvig zoltán
boross géza
kártya asztal
bán tibor
kienzle
szűcs jános
szemüvegkeret
érsek
indiai ezüst
réti istván
half dollár
ceglédi kanna
barokk kanapé
aba novák vilmos
szlovákia
glatter
művészbaba
dkny
miniatűr könyvek
tóth rozália
10 korona arany
vintage függöny
gulyás lászló