kecskebőr (3 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 30. 10:28
21.000 HUF
58.33 USD
bronz női szobor
kristály kosaras csillár
cserép kancsó
szovjet érme
zsolnay boxer
asa
zsolnay virágtartó
100000 milpengő
rézlemez
réz üveg
agatha christie
restaurálandó
jelzett fa
zsolnay pirogránit váza
buborékos pohár
horgolt kosár
üveg karácsonyfadísz
vaszkó erzsébet
jablonec
karácsonyfadíszek antik
1941 húsz pengő
komondor
pócs
ezüst perem
1882