komló (6 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 14. 06:39
10.000 HUF
28.10 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
14.05 USD
Feltöltve: 2023. nov. 05. 19:38
10.000 HUF
28.10 USD
Feltöltve: 2023. júl. 03. 06:57
4.800 HUF
13.49 USD
kuti botond
koporsó
lámpa test
vintage cipő
rolling stones
jászol
szlava
pro deo et patria
nyírő gyula
gravírozó
hollóházi retro váza
parasztágy
suhl
kristály vizes
5 német márka
tolnai világtörténelem
retro étkező
teknőspáncél
busi lajos
szekrény ajtó
royal dux oroszlán
diapozitiv
bioptron lámpa
porcelán tégely
hajnal