szőlősi (10 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 25. 19:21
Kék fehér festett holland porcelán fali tányér, szőlő szüret bor, jelzett, hibátlan Royal Goedewagen
Eladva: 2024. ápr. 18. 15:41
Eladva: 2024. márc. 23. 19:35
junost
chinoiserie
játék mackó
bodrogkeresztúri maci
ferenc pápa
fa feszület
zománc szappantartó
réz intarziás
herendi porcelán medál
karsch
apafi
kígyó lánc
zsolnay eozin nyaklánc
retro falidísz
füles évkönyv
bartovics józsef
massé
régi gyertya
rózsaszínű üveg
tárló
pálinkás kristály
sydney
ferenc józsef 5 korona
klopfoló
wrábel erzsébet