zalai (3 tétel)
nyaral
osztrák tejkiöntő
magyar blokkok pecsételt
kenyeres tarisznya
1944 március
300 láda
furnérozott fa doboz
soós edina
ritka szekrény
petőfi 7500 ft
király kis miklós
kotyog
bent
fali ra
cseh leány
pk
5308742
fali tányérok fémből
olaj vászon festmény deák
kalotaszegi szoknya
herendi muskétás
női ezüstgyűrű 63
valódi selyem kendő
ababa
gyöngyház berakásos ezüst karkötő