zománc (50 tétel)
Eladva: 2024. máj. 11. 09:54
Eladva: 2024. máj. 11. 07:23
Eladva: 2024. máj. 11. 07:10
Eladva: 2024. máj. 07. 21:17
Eladva: 2024. ápr. 28. 19:14
Eladva: 2024. ápr. 26. 19:35
Eladva: 2024. ápr. 23. 07:14
Eladva: 2024. ápr. 23. 07:12
Zománc tányéros régi lámpák, foglalattal, konyhai-ipari felhasználás, népi stílusú 20. század elejei
Eladva: 2024. ápr. 20. 18:05
Eladva: 2024. ápr. 19. 22:20
Eladva: 2024. ápr. 15. 23:06
Eladva: 2024. márc. 20. 09:22
Eladva: 2024. márc. 17. 22:01
Eladva: 2024. márc. 13. 06:51
Eladva: 2024. márc. 10. 14:48
Eladva: 2024. márc. 09. 14:13
Eladva: 2024. márc. 04. 20:01
kanáltartó
nemesi címer
vászon lepedő
antik fokos
korsós
olgyay ferenc
papírmassé
tányér óra
zsolnay cseresznyés
paprikás doboz
eozin kislány
fuchs
templom
lemezszekrény
réz keretes kép
zve
zsolnay nádor
mosó
horváth ilona
török szőnyeg
pincehelyi
nyilaskeresztes
fogkefe tartó
függő kaspó
zsolnay kenyeres fiú