Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
ágnes (182 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 03. 16:19
55.000 HUF
152.12 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:07
38.500 HUF
106.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:06
3.900 HUF
10.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
220.000 HUF
608.47 USD
Én vagyok a Tévé-Maci Bálint Ágnes 1983.
Gyűjtőknek is unikum!
5.000 HUF
13.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 07:38
150.000 HUF
414.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 10:06
2.600 HUF
7.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:00
200.000 HUF
553.15 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
124.46 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 12:51
78.000 HUF
215.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 08:41
8.500 HUF
23.51 USD
Frida Kahlo - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
66.05 USD
Csillag születik - Eredeti Akril Festmény Keretben (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Mese
Nő, Lovas, Ló, Ajándék, Falikép,
60.000 HUF
165.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 10:12
9.800 HUF
27.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 10:12
7.900 HUF
21.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 07:31
4.900 HUF
13.55 USD
Halak - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Cica
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, vízfesték
20.000 HUF
55.32 USD
Kiscirmos - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Cica
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, vízfesték
20.000 HUF
55.32 USD
Mezei Cica - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Virág
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, pillangó
20.000 HUF
55.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 07:13
3.500 HUF
9.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 17:28
5.085 HUF
14.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 19:49
279.990 HUF
774.39 USD
Havas Ágnes "Elmondom hát mindenkinek" - Ági és Juci emlékei - Új, olvasatlan és hibátlan példány!!!
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 18:39
2.000 HUF
5.53 USD
Aranytojás - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron Madár
Kert, Arany, Vizfestés,Tavasz, Fészek, virág,
23.880 HUF
66.05 USD
Vitorlás (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Eredeti Akril Festmény Faroston
Balaton, vitorlás, csónak, tájkép, víz, tenger
44.000 HUF
121.69 USD
Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Szarvas, medve -1048
Őz, Rajz, Macska, vad, vaddisznó, medve, cica
30.000 HUF
82.97 USD
Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron 1047
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
66.05 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 19:02
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 19:44
9.000 HUF
24.89 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 18:21
6.000 HUF
16.59 USD
Cirmosok - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, 1046
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Mese, egér
18.880 HUF
52.22 USD
Ablakban - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron Virág
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Figurativ, Portré
23.880 HUF
66.05 USD
Kínai lány (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Eredeti Akril Festmény Faroston Portré
Lány, nő, gyerek, arc, portré, Ázsiai
36.000 HUF
99.57 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kurszk
pengő fillér
ruppert zsuzsa
ania
szokolay
bélyeg berakó
államvasutak
antik falilámpa
porcelán liba
nagyméretű asztal
oratorony
pad ülőke
számolócédulák
szolzsenyicin
kocsonyás alföldi
padlóváza hollóházi
bahama szigetek
gránit tigris
tejüveg váza
herendi gyűjtemény
fernand léger
eötvös józsef
kendő vintage
kerékpár ülés
demjén mimi