érmeregiszter (0 tétel)
galambász
kerámia holló
jelzett üveg
made in austria
mp38
art deco kutya
1000 korona 1922
colorvox
lava
antik földgömb
asa
tűzoltó balta
cigarettapapír
verseny
50 fillér 1920
retro kerámia kaspó
herendi libát etető
mécsestartó angyal
kunwald
ezüst gyűrű ametiszt
antik rézkarc
tramontina
unicum üveg
pengő 1943
csőrike