órák (8.130 tétel)
25.000,-
299.000,-
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 20:04
Feltöltve: 2023. máj. 19. 19:21
Feltöltve: 2024. márc. 28. 22:13
Feltöltve: 2024. márc. 28. 22:38
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 16:29
128.000,-
Feltöltve: Tegnap, 10:18
242.500 HUF
663.59 USD
Feltöltve: 2023. júl. 14. 04:31
25.000 HUF
68.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 16:19
32.980 HUF
90.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 04:52
20.000 HUF
54.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 04:44
224.250 HUF
613.65 USD
RITKASÁG, ANTIK SPINDLI ZSEBÓRA ,SOKSZÍNŰ 18 K ARANY ,18.SZÁZAD
RENDKÍVÜL SZÉP ÖTVÖS MUNKA
560.000 HUF
1,532.42 USD
IWC -International Watch Co Schaffhausen Ca 1961
SZERVIZELT ÁLLAPOT
264.000 HUF
722.43 USD
GYÖNYÖRŰ, CERTINA- AUTOMATA - NAPTÁROS ,14 K ARANY KARÓRA ,1970 ÉVEK
SZERVIZELT ÁLLAPOT ,GYÖNYÖRŰ DARAB
345.000 HUF
944.08 USD
NAGYON SZÉP , OMEGA 14K ARANY KARÓRA 1975 ÉVEK
EREDETI DOBOZÁBAN ,SZERVIZELT ÁLLAPOT
460.000 HUF
1,258.77 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,477.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:25
24.000 HUF
65.68 USD
Feltöltve: Ma, 14:25
76.800 HUF
210.16 USD
Feltöltve: Ma, 14:25
76.800 HUF
210.16 USD
Feltöltve: Ma, 10:27
59.250 HUF
162.14 USD
Feltöltve: Ma, 09:45
950.000 HUF
2,599.64 USD
Feltöltve: Ma, 09:45
65.000 HUF
177.87 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
256.000 HUF
700.54 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
250.000 HUF
684.12 USD